Ο Μάρτης έφτασε!! Η αγαπημένη μας Βέφα Αλεξιάδου μας δείχνει πως να φτιάξουμε με τον παραδοσιακό τρόπο Μάρτη για να μη μας κάψει ο ήλιος! Mας λέει για το παλιό ελληνικό έθιμο του Μάρτη με το δικό της ξεχωριστό τρόπο!
![Me ti Vefa mathainw pws kanw Marti](https://vefaalexiadou.gr/wp-content/uploads/2024/03/Me-ti-Vefa-mathainw-pws-kanw-Marti-vefaalexiadou.gr_-1284x540.jpg)
Ο Μάρτης έφτασε!! Η αγαπημένη μας Βέφα Αλεξιάδου μας δείχνει πως να φτιάξουμε με τον παραδοσιακό τρόπο Μάρτη για να μη μας κάψει ο ήλιος! Mας λέει για το παλιό ελληνικό έθιμο του Μάρτη με το δικό της ξεχωριστό τρόπο!